شما را به خدا، عدالت در این دنیا کجاست؟!

نویسنده : نسل سومی پنجشنبه 17 مرداد 1392 01:05 ق.ظ  •  دیدگاه ها : ()   ارسال شده در: عدالتخواهی ،


متن ذیل ترجمه‌ی سخنان مرحوم هوگو چاوز در این لینک
ویدئو است

«شما امپریالیسم یانکی را نمی‌بینید! شما قتل عامی را که دولت آدمکش اسرائیل مرتکب می‌شود نمی‌بینید! علیه یک گروه صلح‌طلب که داشتند کمک‌های انسانی را برای مردم غزه، که از همه طرف در محاصره هستند می‌بردند... که اسرائیل حتی اجازه‌ی آبرسانی به آن‌ها نمی‌دهد؛ و قتل عام‌شان کردند و شما دیدید و شاهد آن بودید!

بعد دولت آمریکا فقط می گوید «ما نگران هستیم»! تصور کنید که خدا باید به دادمان می‌رسید اگر این اتفاق در آب‌های ونزوئلا می‌افتاد... در واقع به ما تجاوز شده بود... و چون اسرائیل این کار را کرده به آن اجازه‌ی کامل می‌دهند! این یک نمونه از تناقض و رفتارهای دوگانه است.

http://faryad123.persiangig.com/image/doctor/media_ac498db5a5764905af783c0845fefcb1_t607.jpg
دولت اوباما تروریسم را به شرطی محکوم می‌کند که این مسئله از طرف خودشان اتفاق نیفتاده باشد. آن‌ها به ما تهمت تروریسم می‌زنند. به من شخصاً این تهمت را می‌زنند که من از تروریسم حمایت می‌کنم! آن‌ها هستند که از تروریسم حمایت می‌کنند!

از این فرصت استفاده می‌کنم و از اعماق قلب و وجودم فریاد می‌زنم لعنت بر اسرائیل! لعنت بر دولت اسرائیل! تروریست‌های آدمکش! زنده باد ملت فلسطین.. ملت قهرمان و ملت خوب.

شما تصور کنید که اپوزیسیون ونزوئلا هیچ چیزی در این مورد نگفت. به این دلیل که اسرائیل اپوزیسیون ونزوئلا را تأمین مالی می‌کند... از ضدانقلابیون حمایت مالی می‌کند.

گروه‌های تروریستی موساد مرا تعقیب می‌کنند و دنبال من هستند و تلاش می‌کنند مرا بکشند. این یکی از تهدیداتی است که بر علیه ما وجود دارد. ما شرایط را کاملاً تحت کنترل داریم و می‌دانیم در جزایر کارائیب در کجاها در حال تحرک هستند. ما دوستان زیادی در تمام نقاط داریم. آن‌ها در دیدرس ما هستند... دست‌شان برای ما رو شده. عادت کرده‌اند که با آدم‌های بی‌دفاع درگیر شوند. به عنوان نمونه، نیمه‌شب به گروهی که کمک‌های انسانی می‌بردند حمله کردند؛ درحالی‌که اغلب آن‌ها در نیمه‌شب در خواب بودند، با مسلسل و هلی‌کوپتر به آن‌ها حمله کردند!

این اتفاق در آب‌های بین‌المللی افتاد که جنایت جنگی محسوب می‌شود... دادگاه جنایی بین‌المللی کجاست؟ سازمان ملل کجاست؟ شما را به خدا، عدالت در این دنیا کجاست؟


با تشکر از مترجم: امیر تفرشیآخرین ویرایش: پنجشنبه 17 مرداد 1392 01:21 ق.ظ


 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic